Welcome to the official forum about perfekt lady
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the official forum about perfekt lady

Dobrodošli na officijalni forum koji je posvećen Jennifer Lopez
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mali interwju

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ramona von Ucker
Tek saznajes za Jennifer Lopez
Tek saznajes za Jennifer Lopez
Ramona von Ucker


Broj postova : 230
Godina : 28
Lokacija : na RBD koncertu
Registration date : 2008-08-20

Mali interwju Empty
PostSubject: Mali interwju   Mali interwju I_icon_minitimeThu Sep 03, 2009 11:37 pm

PONCHO HERRERA, EX RBD, ASEGURA: "A BELINDA NO LA VEO TAN DELGADA, PESE A LOS COMENTARIOS".

-¿Dicen que Belinda está demasiado delgada, que está en los huesos, que si le ves las piernas parece que está parada de manos o que tiene piernas de garza, pero nadie sabe realmente cómo se ve en persona porque la tele es engañosa, y como ella es tu pareja en la telenovela "Camaleones", ¿qué opinas?, ¿sí está demasiado delgada?, le pregunté a Alfonso Herrera, el ex RBD.

"A Belinda la veo bien, no la veo tan delgada, antes de la novela yo la había visto en diferentes conciertos de radio y siempre fue muy amable con nosotros; ella le está poniendo mucho empeño para que todo salga bien".

-Se me hace raro verte de ladrón.

"Sí, eso de ser ladrón causó un poco de polémica, pero la historia justifica muchas cosas; sobre todo porque esta historia no es similar a todas las novelas juveniles, ya que aparte de acción, drama y comedia, tiene una parte importante de artes marciales, eso y el que sea un libreto mexicano fue lo que me atrajo de esta novela".

-Belinda usa dobles en las escenas de riesgo, ¿tú también?

"Sí, yo también uso dobles en escenas de alto riesgo".

"ESTOY MUY CONTENTO CON MI NOVIA DAMAYANTI Y MUY TRANQUILO CON NUESTRO NOVIAZGO".

-¿Estás contento con tu novia Damayanti?

"Sí, Damayanti es mi novia, estoy muy contento con ella y bastante tranquilo en mi vida teniendo este noviazgo", concluyó el ex RBD, Alfonso Herrera.

prewod by Ponchita......umrecu posle owog prewoda...tako da znate da je poslednji...xD

Gowore da je Belinda previse mrsava,da je kost i koza...da kad ide izgleda kao caplja,kao da je stawila ruke umesto nogu,ali niko ustwari ne zna kakwa je ona jer nas televizor laze,i kakwa je ona kao twoja devojka u Camaleones,sta milis?da li je previse mrsava mrsava?,pitanje za Alfonsa Herreru,ivseg clana RBD-a
-Belinda izgleda dobro,ne izgleda tako mrsava,pre novele pricao sam sa njom na razlicitim koncertima,na radiima i uvek je bila prijateljski nastrojena prema nama;daje sve od sebe da sve ispadne dobro

Cudno mi je da te gledam kao lopova
-Da,to da sam lopov prouzrokovalo je polemiku,ali prica objasnjava mnogo stvari;pre svega jer ta prica nije kao sve novele za mlade,ima delova gde je akcija,drama i komedija,ima jedan deo vazan za mlade umetnike,i ima nesto sto me je privuklo na ovu novelu.

Belinda ima dvojnika u rizicnim scenama,imas i ti?(tako nesto)
-Da ja takodje imam dvojnika u vrlo kriticnim scenama

Vrlo sam srecan sa mojom devojkom Djamadjanti(da,da kako da ne) i vrlo miran u nasoj vezi

Srecan si sa svojom devojkom Djamadjanti(owaj moj cowek i on se cudi)?
-Da,Djamadjanti je moja devojka,vrlo sam zadovoljan sa njom i previse sam miran u ovoj vezi.(tako nesh...mada bi volela da nisam procitala owo),rekao je bivsi clan RBD-a Alfonso Herrera
Back to top Go down
REBELDE girl
Administrator
Administrator
REBELDE girl


Broj postova : 2344
Godina : 29
Lokacija : SIEMPRE CON RBD!!
Registration date : 2008-11-12

Mali interwju Empty
PostSubject: Re: Mali interwju   Mali interwju I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 10:44 am

Jao..jadan Ponchito!!
hvala!
Back to top Go down
http://www.rbd-4ever.forumotion.net
 
Mali interwju
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mali Mafijash...hh...
» kad su bili mali

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to the official forum about perfekt lady :: Clanovi RBD-a :: Alfonso Herrera-
Jump to: