Welcome to the official forum about perfekt lady
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the official forum about perfekt lady

Dobrodošli na officijalni forum koji je posvećen Jennifer Lopez
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Anine poruke na uniji

Go down 
5 posters
AuthorMessage
MissCherry
Administrator
Administrator
MissCherry


Broj postova : 6265
Godina : 30
Lokacija : ispred kompa
Registration date : 2008-07-08

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 12:51 pm

Ovde cemo postavljati njene poruke da ne bi stalno otvarali nove teme
Back to top Go down
https://jenny-lady.forummotion.com
MissCherry
Administrator
Administrator
MissCherry


Broj postova : 6265
Godina : 30
Lokacija : ispred kompa
Registration date : 2008-07-08

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 12:52 pm

amigos!!
antes que nada les pido perdon x no entrar hace mucho!!! la verdad he estado planeando muchas coas y sobre todo preparandome mucho porque estoy conciente de q ustedes se merecen lo mejor y yo tengo q evolucionar cada dia para cuando llegue el momento darles lo mejor de mi.
y bueno tambien he estado mas tranquila ,he tenido tiempo de estar con la familia con el novio uuuu!!! jaajaja y eso tambien ha sido muy bueno x q ya estaba volviendome loquita con tanto avion!!!
se que se estan preguntado que pasa con la novela y yo tengo q ser honesta con ustedes x q las mentiras sn lo peor del mundo.
no voy a hacer la telenovela,creo q el universo siempre de pone las cosas q son buenas para ti y las q no...te las quita del camino.
no era un proyecto para mi,creo que por algo pasan las cosas yo tengo muchas ganas y ustedes lo saben de hacer musica y vivir en un escenario cerca de ustedes y creo q diosito me dejo el camino libre para poder hacerlo y cumplir con mi sueño.
me han dicho q hay comentarios feos...como siempre y que por algunos lugares incluso de la misma produccion se expresaron un poquito feo...yo la verdad ante eso no tengo nada mas q decir que les mando puras bendiciones y pensamientos lindos x q no podria enojarme o hablar mal de nadie cuando la vida es tan generosa conmigo,los teng a ustedes,tengo una famila q me quiere,y sobre todo hoy tengo salud plena y a mi con eso me basta.
por lo pronto les puedo adelantar q ya estoy trabajando en nuestro sueño!!!!!!!!!! que le estoy echando toooodas las ganas para q algun dia lo puedan disfrutar conmigo.
los dejo bebes...pero les mando todo mi amor y puros deseos buenos,que todos los problemas q puedan tener se areglen y su vida se llene de amor que es lo mas lindo q podemos tener.
los amor con el corazon.
ps.ya escucharon el disco?? que canciones les gustan??? ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
prevod:

prijatelji!!
pre svega zelim da se izvinim zbog toga sto nisam ulazila dugo!!!ustvari sam planirala mnogo stvari i pre svega pripremajuci se mnogo zato sto sam svesna da vi zasluzujete najbolje i ja moram da napredujem svaki dan i kada dodje momenat da vam dam najbolje od mene.
i dobro,isto tako sam bila malo mirnija,imala sam vremena da budem sa porodicom i sa deckom uuuu!!!jajaja i to je isto bilo veoma dobro zato sto sam vec pocinjala da ludim od toliko aviona!!!
znam da se pitate sta se desava sa novelom i ja moram da budem iskrena sa vama zato sto su lazi najgore na svetu.
necu raditi seriju,mislim da univerzum uvek stavi stvari koje su dobre za tebe i koje nisu...skloni ti sa puta.
nije bio projekat za mene,mislim da se zbog necega desavaju stvari ja imam veliku zelju i vi znate.baviti se muzikom i ziveti na jednoj sceni blizu vas i verujem da mi je bog ostavio slobodan put da bih mogla da radim i ostvarim svoj san.
rekli su mi da je bilo losih komentara....kao uvek i na nekim mestima ukljucujuci i samu produkciju izrazili su se malo ruzno.....ja iskreno u vezi toga nemam nista da kazem saljem vam ciste blagoslove i lepe misli zato sto ne bih mogla da se naljutim ili da govorim lose o bilo kome kada je zivot tako darezljiv sa mnom,imam vas,imam porodicu koja me voli,i pre svega imam zdravlje i sa time se zadovoljavam.
za sada vam mogu reci da radim na nasem snu!!!!!dajem svu zelju da bi jedan dan mogli da uzivate sa mnom.
ostavljam vas bebes...ali vam saljem moju ljubav i sve dobre zelje,da sve probleme koje imate mogu da se srede i da se vas zivot ispuni ljubavlju sto je najlepse sto mozemo da imamo.
volim vas celim srcem.
ps.vec ste culi album??koje su vam se pesme svidele???...

http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=12166391

***********
HEFCA
Back to top Go down
https://jenny-lady.forummotion.com
REBELDE girl
Administrator
Administrator
REBELDE girl


Broj postova : 2344
Godina : 29
Lokacija : SIEMPRE CON RBD!!
Registration date : 2008-11-12

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 2:25 pm

OK!!AMIX!!TNX!!
bas je SWEET!!
Back to top Go down
http://www.rbd-4ever.forumotion.net
MissCherry
Administrator
Administrator
MissCherry


Broj postova : 6265
Godina : 30
Lokacija : ispred kompa
Registration date : 2008-07-08

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 2:36 pm

nishta Respect
Back to top Go down
https://jenny-lady.forummotion.com
~*Dulce amiga*~
♣Postajes njen fan♣
♣Postajes njen fan♣
~*Dulce amiga*~


Broj postova : 1574
Godina : 26
Lokacija : Dulce forewer
Registration date : 2008-12-19

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 4:25 pm

gfgd
Back to top Go down
♥K&M♥FRW
♪ Ti si njen najveci fan! ♪
♪ Ti si njen najveci fan! ♪
♥K&M♥FRW


Broj postova : 3105
Godina : 29
Lokacija : maite moj andjeo
Registration date : 2008-08-30

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 11:07 pm

REBELDE girl wrote:
OK!!AMIX!!TNX!!
bas je SWEET!!
Back to top Go down
Ana
♣Postajes njen fan♣
♣Postajes njen fan♣
Ana


Broj postova : 1464
Godina : 29
Lokacija : Hrvatska...
Registration date : 2008-12-23

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 11:56 pm

Vidjela sam...gracias... Very Happy
Ayyyy....kako naša Anny piše preslatke poruke...jooj...da bar meni na msn piše...hehe...
Back to top Go down
http://anahithebest.nice-forums.com
REBELDE girl
Administrator
Administrator
REBELDE girl


Broj postova : 2344
Godina : 29
Lokacija : SIEMPRE CON RBD!!
Registration date : 2008-11-12

Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitimeThu Mar 05, 2009 11:11 am

Meni je pisala na face-u!
ali vise ne,jer ja i ne idem puno na fb
Back to top Go down
http://www.rbd-4ever.forumotion.net
Sponsored content





Anine poruke na uniji Empty
PostSubject: Re: Anine poruke na uniji   Anine poruke na uniji I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Anine poruke na uniji
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahine poruke na uniji
» Maitine poruke na uniji
» Chat sa Uckerom na uniji
» Uckerove poruke na 4umu uckermannonline

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to the official forum about perfekt lady :: Clanovi RBD-a :: Anahi Giovanna-
Jump to: